עמוד הבית אודות מטבחי יוקרה מטבחים מודרניים מטבחים כפריים מאמרים איבזור פנים הדמיות צור קשר
 
תפריט התקשר צור קשר

בניית מטבח חוץ

 מטבח חוץ יכול לשדרג את הבית שלכם בכמה רמות. הוא יכול להפוך את החיים שלכם להרבה יותר נוחים ופתאום על האש עם חברים או בני משפחה יהיה הרבה יותר פשוט. איך מקימים מטבחי חוץ והאם אפשר לעשות זאת לבד? כמה עולה להקים מטבח ומה צריך לדעת על התהליך? הנה כל הפרטים הנחוצים.
מה היתרונות של מטבחי חוץ?
בניית מטבח חוץ יכולה לשדרג לא רק את החיים שלכם אלא גם את ערך הבית. הכסף שתשקיעו, ויכול להיות תשקיעו לא מעט, לא יילך לאיבוד כי הבית שלכם יהפוך להיות הרבה יותר אטרקטיבי לקונים וגם יותר יקר בזכות העובדה שיש לכם כיור, כיריים, ברז וכל שאר האלמנטים שמרכיבים את המטבח. כמו כן, מטבח חוץ יהפוך את החיים שלכם להרבה יותר נוחים כל ארוחה בגינה תהפוך להיות הרבה יותר פשוטה כאשר לא רק תוכלו לרחוץ ידיים ולשטוף צלחות בגינה יחד עם כולם, אלא גם תוכל ולהשאיר את האוכל במקרר בגינה ולבשל בו. גם העיצוב והחדשנות של הבית הם יתרונות.
כמה עולה בניית מטבח חוץ?
יכול להיות שהמחיר קצת ירתיע אתכם אך אם תסתכלו על היתרונות הרבים שבבניית מטבח חוץ ותבינו שמדובר בהשקעה לטווח הארוך, כאשר גם ערך הבית שלכם יעלה משמעותית, מדובר בהקמה חשובה ומשתלמת ביותר. הקמה של מטבח חוץ יכול לעלות בין 5000 שקלים ועד 30 אלף שקלים וכמובן הכול תלוי עד כמה תשקיעו. המחיר תלוי באבזור של המטבח ובמתקנים שתשלבו בו, העיצוב של המטבח, הקירוי והתיחום שלו וכמובן הריצוף שתבחרו למקם בו. יחד עם זאת, גודל המטבח הוא מרכיב חשוב מהמחיר וכל האלמנטים הללו ייצרו את המחיר הסופי בטווח הגדול הזה.
מהם השלבים בהקמת מטבח חוץ?
·         כל בניית מטבח חוץ חייבת להתחיל מתכנון קפדני שלו. התכנון חייב להיות גם באספקטים הפחות מעניינים, כמו תנאי השטח להקמה שלו ומעבר התשתית לפעילותו, דיבור ואף מיקוח על עלויות וכן הלאה. יהיה צורך לדבר על המוצרים ועל המתקנים שתרצו להתקין בו, כמו למשל כמות הברזים והכיורים שתהיה בו, המיקום שלהם, מיקום המקרר, הכיריים, תאורה וכן הלאה. זה השלב גם לעצב אותו, השלב הכי מעניין שיהיה לכם מכל שלבי הבנייה עצמה.
·         אחרי שתכננתם את המטבח הבא בגינה שלכם הגיע הזמן ליישם זאת בפועל. יש צורך להכין את התשתיות לפני שמתחילים להקין את הבטון או להניח את הלבנים כדי שהוא ירקום עור וגידים, כאשר יש צורך לחבר תשתיות מים, ניקוז, גז וכמובן חשמל. כמובן שיש תשתיות שיכול להיות שלא יידרשו, כמו למשל תשתית גז שלא כולם רוצים לחבר, לעתים כי אין צורך בכיריים ולעתים בגלל שמספיק שימוש בבלון גז, גם לכיריים וגם למנגל שכבר שם.
·         אחרי שהתשתית הוקמה וניתן כעת לקבל זרימת מים וחיבור לחשמל במטבח החוץ הבא שלכם, הגיע הזמן לבנות אותו בפועל. ההקמה שלו כמעט תמיד תתחיל מהנחת הרצפה כאשר רצפת בטון מוחלק, פרקט חוץ סינטטי או ריצוף חוץ הן האפשרויות הבולטות והפופולריות ביותר, בגלל שהן פשוט הטובות ביותר. לאחר מכן יש צורך להקים את העמודים שיתמכו בקירוי המטבח במידת הצורך, וכמובן תיחום מלא או חלקי שלו אם צריך.
יכול להיות שבניית מטבח חוץ נשמעת לכם מסובכת למדי, אך למעשה היא פשוטה כעושים אותה מקצוענים. אנו בבול עץ עיצוב בעץ ובמתכת כאן תמיד לשירותכם עם קטלוג מטבחי חוץ מרהיב שישאיר אתכם עם פה פעור. פנו אלינו עוד היום ותקבלו את השירות הכי טוב והמחירים הכי משתלמים!