עמוד הבית אודות מטבחי יוקרה מטבחים מודרניים מטבחים כפריים מאמרים איבזור פנים הדמיות צור קשר
 
תפריט התקשר צור קשר

אודות

בעידני מטבחים אנו מעצבים ומייצרים מטבחים איכותיים ופונקציונאליים אנחנו מייצרים מחומרים איכותיים בלבד בהתאמה לסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 
לאחר ניסיון רב שנים בתחום הנגרות על כל גווניה ולאור השינויים בשוק הריהוט הוחלט להסב את הנגריה להתמחות במטבחים בלבד והקמנו את עידני מטבחים ובשנת 2008 פתחנו אולם תצוגה בראש העין. האהבה לעבודה בעץ וליצירה,  בחירת חומר הגלם המשובח ביותר שיש בשוק,  המקצועיות וניסיון רב השנים של נגר הבית שלנו,  הסבלנות המאפשרת לנו להעניק בדייקנות וקפדנות איכות ללא פשרות וכמו כן השימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר הם המאפשרים לנו להעניק לכם חווית קניה שונה מכל מה שידעתם על בעלי מקצוע המטבחים שלנו מדברים בעד עצמם.
 
ההתפתחות הגלובלית בתפיסת המטבח שהפך בשנים האחרונות להיות חלק ממרחב המחיה שלנו, ומחלל פונקציונאלי המשמש לבישול בלבד הפך המטבח למרכז הבית, אנחנו אוהבים לשהות בו ולהתפאר בו הביאה אותנו בעידני מטבחים ליצור אינטראקציה בין שני עולמות הנגרות המסורתית של נגר מקצוען אשר כל חלק וחלק בעבודה עובר תחת ידיו לבין שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר הן בייצור והן בעיצוב המטבח אשר מעניקות לנו כלים שלא יכולנו לדמיין לפני עשור.
 
אתם מוזמנים לחוויה של שירות , איכות ,עיצוב ואחריות בלתי מתפשרים אנחנו נפגש באולם התצוגה ויחד נעצב ונתכנן אתכם את מטבח חלומותיכם ניצור הדמיה תלת מימדית ממוחשבת ותוכלו לראות את המטבח שלכם אנחנו נייעץ ונחשוף בפניכם את מיטב האפשרויות החידושים והשכלולים לשביעות רצונכם המלא.